Ingleses - Apartamento Amplo Ate 5 Pessoas
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Ingleses - Apartamento Amplo Ate 5 Pessoas Florianópolis με 2 υπνοδωμάτια είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 5 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, 25 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Agua Show. Οι επισκέπτες έχουν στη διάθεση τους Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.
ΑμμόΛοφοι Ingleses απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το διαμέρισμα 65 τ.μ. Η Παραλία Praia dos Ingleses βρίσκεται σε απόσταση 15 λεπτών με τα πόδια.
Το Ingleses - Apartamento Amplo Ate 5 Pessoas διαθέτει ντους για την άνεση σας.
Μπορείτε να ετοιμάσετε τα γεύματα της επιλογής σας στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα αυτού του διαμερίσματος. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Main Bus είναι σε απόσταση 24 χλμ. μακριά.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Praia dos Ingleses950 μ.
- Αεροδρόμια
- ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Hercilio Luz39 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Main Bus Station24 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Ingleses - Apartamento Amplo Ate 5 Pessoas;
Η τιμή κράτησης στο το Ingleses - Apartamento Amplo Ate 5 Pessoas αποτελεί 29$. - ❓
Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το Ingleses - Apartamento Amplo Ate 5 Pessoas;
Το το Ingleses - Apartamento Amplo Ate 5 Pessoas παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz από το το Ingleses - Apartamento Amplo Ate 5 Pessoas;
Το αεροδρόμιο ΦΛοριαΝάποΛις-ΔιεθΝές Hercilio Luz απέχει 40 χλμ. από το το Ingleses - Apartamento Amplo Ate 5 Pessoas. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το Ingleses - Apartamento Amplo Ate 5 Pessoas;
Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το Ingleses - Apartamento Amplo Ate 5 Pessoas.